WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER

Windows Server 2012 R2 DataCenter vám přináší nejen nové uživatelské rozhraní, ale nabízí mnoho nových funkcí a vylepšení v oblasti sítě, aplikace a webovou platformu, paměti, virtuální desktopové infrastruktury, jakož i informací a přístup ochrana k dispozici. Se Win Server 2012 R2 DataCenter Zvyšte produktivitu a výkon serverů.

Efektivní práce se systémem Windows Server 2012 R2 DataCenter

Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter pro menší, ale i větší firmy, má k dispozici schopnost provádět sebekritickou kontrolu nad pracovní zátěží tím, že zvýší a zlepší výkon, reaguje na náhlé změny potřeby obsluhy at sítě, systému nebo procesu. Kromě toho Windows Server R2 DataCenter 2012 zvyšuje ochranu proti selhání a stabilní možností obnovení. Win Server 2012 R2 DataCenter umožňuje vyvinou díky velice pokročilé podpoře otevřených rámců, aplikace a webové stránky.

Větší flexibilita s virtualizací a cloud službami

Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter nabízí virtuální desktopové infrastruktury. S pomocí přesunu aplikace přes poskytovatele služeb můžete snadno škálovat aplikace v místním DataCenteru stejně jako ve veřejném cloudu a to velmi flexibilně. Četné možnosti ukládání a VHD - duplikace ve Windows Server R2 DataCenter 2012 vám ušetří náklady na skladování. Moderní uživatelské rozhraní vychází z verze systému Microsoft Windows 8 a usnadňuje vám provozovat systém s pomocí dotykové obrazovky.

Hlavní rozdíl mezi Windows Server 2012 DataCenter a standardní verzí je ten, že v počtu možných virtuálních instancí na dvou strojích je limitován, zatímco počet DataCenter-Edition je neomezený. Požadavky na systém Windows Server 2012 R2 DataCenter odpovídají těm z předchozí verze Windows DataCenter Server 2012, kde jsou podporovány dva fyzické procesory.

Nové funkce v systému Win Server 2012 R2 DataCenter

Spolehlivý systém Windows Server 2012 R2 DataCenter- efektivní optimalizace výkonu s mnoho nových programů a funkcí:

  • Microsoft Windows Azure: Cloud zálohování serveru
  • Moderní uživatelské rozhraní: optimalizován pro práci s dotykovou obrazovkou
  • Správce úloh Novinka: Optimalizované proudění a povrchové
  • PowerShell 3.0: Vylepšená správa Nastavení systému
  • SMB 3.0: Lepší přístup pro sdílení souborů
  • IIS 8.0: Extended Validation (Rozšířená ověření): správa certifikátů

Další nové funkce, které navíc nabízí Windows Server R2 DataCenter 2012 ve srovnání s předchozí verzí, jsou paměťová místa skladování tiering QoS a sdílené VHDX.

Vylepšená správa dat

S Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter byl známý systém souborů NTFS doplněn o refs. To poskytuje zejména optimální podporu operačního server a byla vyvinuta výhradně pro ukládání dat na serverech. Windows Server 2012 R2 DataCenter vám nyní take poskytuje kontrolu dynamického přístupu. Toto takzvané dynamické řízení přístupu reguluje přístup k datum pomocí metadata. Nová funkce pracuje na zabezpečení služby Active Directory a chrání vaše data tím, že brání například neoprávněnému přístupu během operace přesunování dat.

Licence platná na jeden server.

OEM licence.

1 299,00 Kč
Please select variants first