Sony Nec AD-7200S Black

Použité

Dalším produktem, vzešlým ze spolupráce firem NEC a Sony, je vypalovací mechaniky AD-7200 pro IDE (AS-7200A) i Serial ATA (AS-7200S) rozhraní. Mechanika, která vychází ze staršího modelu AD-7191, podporuje zápis, přepis i čtení tří formátů DVD disků - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM a oproti staršímu kolegovy zvyšuje rychlosti záznamu na dvouvrstvá media DVD.

Rychlosti zápisu/přepisu pro DVD+R/RW média jsou 20/8x, zápis na DVD+R9 disky zvládá rychlostí 12x. Pro DVD-R/RW média pak jsou rychlosti zápisu/přepisu téměř stejné - 20/6x, zápis na DVD-R9 disky pak zvládá rychlostí 12x. DVD-RAM disky mechanika čte i zapisuje rychlostí 12x. Tato mechanika si poradí i s CD-R/RW médii - rychlost čtení a zápisu je 48x, přepisu pak 32x.

Tato interní vypalovací mechanika se dodává ve verzi pro rozhraní SATA a je vybavena obvyklým 2 MB vyrovnávacím bufferem a ochranou proti podtečení bufferu. Průměrná přístupová doba je 160 ms pro DVD-ROM a 140 ms pro klasické CD disky.

Díky již zmíněné podpoře všech tří DVD formátů i dvouvrstvých médií se nemusíte bát, že by si mechanika neuměla poradit s DVD diskem od Vašeho kamaráda nebo kolegy a nebudete mít problém vytvořit si DVD disk s videem pro Váš stolní přehrávač.

250,00 Kč
Please select variants first